Osiągnięcie celu poprzez catering dietetyczny
Bezpłatna dostawa
Dlaczego My?
Programy Dietetyczne
Kalkulator kaloryczności
Przykładowe menu
Atrakcyjne ceny
Promocje na pakiety dietetyczne
Kontakt do nas
Formularz zgłoszeniowy

POSIŁKI DIETETYCZNE

CHCESZ SCHUDNĄĆ

lub zachować

DOBRĄ FORMĘ?

Wybierz dietę optymalną dla siebie!

Skorzystaj z kalkulatora

Dostarczymy Ci 5 zdrowych,
dobrze zbilansowanych
posiłków dietetycznych.

Zadzwoń już teraz!

787 224 334 22 298 55 75

Aktualności i artykuły

Dobra Dieta w Pigułce

Zmień swoje nawyki z Wyzwaniem TBL i TrenujeboLubie

Moda na uprawianie sportu i zdrowe odżywianie wciąż się rozwija, co niewątpliwie cieszy, ponieważ zdecydowanie każdy powinien regularnie ćwiczyć zarówno dla zdrowia, jak i lepszego samopoczucia. Warto jednak pamiętać o tym, że nie należy traktować aktywności fizycznej jako czegoś, co za chwilę przeminie. Skutki braku ruchu mogą okazać się bowiem niezwykle dokuczliwe, nawet dla młodych osób. Nieodpowiednia dieta i ciągły stres, które towarzyszą nam w życiu codziennym także robią swoje. Przekonał się już o tym Marcin, redaktor naczelny portalu TrenujeboLubie.pl, który postanowił zmienić swój tryb życia na zdecydowanie zdrowszy, organizując przy tym niezwykle ciekawy projekt.

czytaj dalej ↩

2015-12-07

Dobra Dieta w Mediach społecznościowych

Zapraszamy do naszych mediów społecznościowych

Niemal każdy już nie tylko zna, ale także biegle obsługuje i regularnie publikuje w wielu mediach społecznościowych. Szczególnie Facebook, Twitter oraz Instagram to serwisy, które użytkujemy już z przysłowiowymi, choć nie do końca w tym przypadku trafionymi, zamkniętymi oczami. Ty także jesteś fanem mediów społecznościowych? Zaglądaj zatem systematycznie na profile Dobrej Diety na Facebooku i Instagramie, aby uzyskać jeszcze więcej informacji na temat naszego cateringu dietetycznego i mieć wpływ na rozwój naszej marki!

czytaj dalej ↩

2015-12-05

Dobra Dieta w Pigułce

Dobra Dieta w Pigułce

Wchodzisz na naszą stronę internetową przywiedziona/przywiedziony wciąż powtarzającym się i coraz częściej będącym na ustach wszystkich określeniem „catering dietetyczny”. Widzisz jednak mnóstwo kategorii, w które należałoby kliknąć i multum treści, jaką przydałoby się przyswoić, aby w końcu dowiedzieć się czym jest ta dieta pudełkowa oraz dlaczego wciąż się o niej mówi. Zniechęciłaś/zniechęciłeś się? Nie rezygnuj z poznania czegoś, co być może okaże się rozwiązaniem idealnym dla Ciebie. Teraz trafiłeś dobrze – ten artykuł to bowiem jeden wielki skrót po profilu działalności naszej firmy.

czytaj dalej ↩

2015-12-01


1 2 3 4
Dobra Dieta to młoda, nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się marka, zajmująca się komponowaniem jak najbardziej spersonalizowanych diet z dowozem pod wskazany adres. Każdego dnia wkładamy wiele serca w przygotowywanie naszych posiłków dietetycznych, wierząc, że sprostają one oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów, którzy nie mają czasu na samodzielne przygotowywanie pięciu pełnowartościowych dań każdego dnia. Wybierając nasz catering dietetyczny nie tylko zyskujesz więcej wolnego czasu, lecz także masz pewność, że to co jesz mieści się w określonym przedziale kalorycznym, co znacznie pomaga w osiągnieciu wyznaczonego celu. Doskonale rozumiemy, że zmianie diety na zdrowszą często towarzyszy chęć zjedzenia czegoś słodkiego lub ciekawie doprawionego, dlatego też nasi kucharze we współpracy z dietetykiem dbają o regularne włączanie słodkich przekąsek do menu oraz o używanie wielu zróżnicowanych i aromatycznych przypraw, dodatkowo usprawniających trawienie. Nie czekaj zatem i zamów posiłki dietetyczne Dobrej Diety już dziś – skonsultuj się z naszym dietetykiem lub skorzystaj z naszego kalkulatora, by obliczyć kaloryczność swojego cateringu i ciesz się indywidualną dietą, stworzoną wyłącznie dla Ciebie!