fbpx

DOBRA DIETA W PIGUŁCE, A WIĘC WSZYSTKO TO, CO MUSISZ O NAS WIEDZIEĆ

Wchodzisz na naszą stronę internetową przywiedziona/przywiedziony wciąż powtarzającym się i coraz częściej będącym na ustach wszystkich określeniem „catering dietetyczny”. Widzisz jednak mnóstwo kategorii, w które należałoby kliknąć i multum treści, jaką przydałoby się przyswoić, aby w końcu dowiedzieć się czym jest ta dieta pudełkowa oraz dlaczego wciąż się o niej mówi. Zniechęciłaś/zniechęciłeś się? Nie rezygnuj z poznania czegoś, co być może okaże się rozwiązaniem idealnym dla Ciebie. Teraz trafiłeś dobrze – ten artykuł to bowiem jeden wielki skrót po profilu działalności naszej firmy.

Catering dietetyczny, inaczej zwany też dietą pudełkową czy posiłkami dietetycznymi to nic innego, jak regularne dostarczanie pod wskazany adres i o określonej godzinie pięciu, pełnowartościowych, zdrowych posiłków, które stanowią elementy składowe zindywidualizowanej, a więc możliwie jak najdokładniej dopasowanej do potrzeb Konsumenta diety. Klient ustala jej szczegóły podczas rozmowy z doświadczonym i odpowiednio wyszkolonym dietetykiem, mówiąc otwarcie o celu, jaki chciałby przy pomocy tego typu diety osiągnąć. Następnie dietetyk wyznacza kaloryczność posiłków dietetycznych, którą każdego dnia Konsument będzie przyjmował oraz Program dietetyczny, stanowiący odzwierciedlenie wspomnianego wcześniej celu. Nasza oferta obejmuje: Program redukcja, Program standardowy, Program dla sportowca, Program wegetariański z rybami lub bez nich. Po określeniu charakterystyki diety Klient sam decyduje na jaki adres (domowy, do miejsca pracy lub szkoły, itp.), w jakie dni tygodnia i o której godzinie chciałby otrzymywać pięć hermetycznie zapakowanych posiłków, zawsze świeżych i przygotowanych przez doświadczonych kucharzy. Dobra Dieta organizuje również dostawy weekendowe. Wówczas Konsumenci w soboty otrzymują posiłki dietetyczne na cały weekend. Jeśli chodzi natomiast o obszar dostaw cateringu dietetycznego, wciąż staramy się o regularnie jego poszerzanie. Obecnie posiłki dietetyczne dostarczamy już na całym terenie Warszawy, Piaseczna, Pruszkowa, Raszyna, Góry Kalwarii, Konstancina-Jeziorny i ich okolic.

Jakie są korzyści z cateringu dietetycznego? Oczywiście oszczędność czasu, brak konieczności liczenia kalorii, przygotowywania pięciu posiłków dietetycznych na własną rękę, zero zmywania, a przede wszystkim możliwość cieczenia się wieloma różnorodnymi smakami, także słodkim, bez zważania na konsekwencje.

Poznałaś/poznałeś już co kryje się za określeniami catering dietetyczny i dieta pudełkowa. Czas teraz zamówić to „cudo” dla siebie!

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.