fbpx

ZAPRASZAMY DO NASZYCH MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Niemal każdy już nie tylko zna, ale także biegle obsługuje i regularnie publikuje w wielu mediach społecznościowych. Szczególnie Facebook, Twitter oraz Instagram to serwisy, które użytkujemy już z przysłowiowymi, choć nie do końca w tym przypadku trafionymi, zamkniętymi oczami. Ty także jesteś fanem mediów społecznościowych? Zaglądaj zatem systematycznie na profile Dobrej Diety na Facebooku i Instagramie, aby uzyskać jeszcze więcej informacji na temat naszego cateringu dietetycznego i mieć wpływ na rozwój naszej marki!

Facebookowy fanpage Dobrej Diety pełen jest ciekawostek poświęconych posiłkom dietetycznym, również w postaci czytelnych infografik, bieżących informacji o promocjach, a także o konkursach, w których zawsze możesz wziąć udział. Znajdziesz tam też galerię zdjęć naszych dań, linki do artykułów opisujących działalność firmy i opinie innych na jej temat. Specjalnie dla Ciebie zorganizowaliśmy również sekcję Notatki, widoczną na lewym panelu bocznym, obfitującą w teksty pełne rad i sugestii prosto od naszego dietetyka. Aplikacja Instagram, która została dodana do naszego profilu na Facebooku umożliwia tym, którzy nie należą do fanów serwisu, oglądanie na bieżąco dodawanych, smakowitych zdjęć zawartości boxów Dobrej Diety.

Nasz instagramowy profil, wypełniony apetycznymi fotografiami, opatrzonymi opisami także zawierającymi wiele ciekawostek, czeka na użytkowników serwisu. Wszystkich Klientów zachęcamy do publikowania zdjęć naszych posiłków dietetycznych oraz tagowania ich przy pomocy oficjalnego hashtagu marki #boxnazdrowie. Najlepsze z fotografii zamieszczać będziemy na swoim profilu.

Wszystko, co dzieje się dookoła naszej firmy znajdziesz na naszych profilach w mediach społecznościowych. Nie czekaj zatem i dodaj Dobrą Dietę do grona obserwowanych przez Ciebie marek.

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.