DIETA Z CZTERECH STRON ŚWIATA

Dieta z 4 Stron Świata

Kulinaria i gastronomia to nasza pasja, nic więc dziwnego, że w codziennej pracy często i chętnie czerpiemy inspirację z kuchni świata, tak różnorodnych, zdrowych i pełnych nietuzinkowych smaków. Kiedy pewnego dnia po raz kolejny wprowadzaliśmy do menu cateringu dietetycznego potrawę z odległej części globu, wpadliśmy na pomysł organizowania dni tematycznych, które przybliżą nieco naszym Klientom kulinaria wybranych regionów. Tak powstał zupełnie nowy cykl „Dieta z czterech stron świata”.

Dni tematyczne w menu naszej diety pudełkowej będą pojawiały się regularnie, zawsze w środy. Zachęcamy do systematycznego odwiedzania naszych profili na Facebooku, Instagramie oraz strony internetowej, gdzie pojawiać się będą zapowiedzi kolejnych dni z cyklu, a także artykuły po krótce opisujące daną kuchnię. Dokąd Dobra Dieta zabierze Cię w kolejną środę? Być może będzie to Meksyk, Tajlandia lub nieco mniej odległa Hiszpania?

Cykl „Dieta z czterech stron świata” to również doskonały kontrargument dla stereotypów, mówiących o byciu na diecie jako o żmudnym, monotonnym procesie, pozbawionym jakichkolwiek smaków, aromatów, nie wspominając już o różnorodności. Wiele znanych potraw, również tych, pochodzących z odległych regionów świata, można przygotować w wersji dietetycznej, nie rezygnując z odpowiedniego przyprawienia oraz różnorodnych składników.

Smakujcie zatem świata z Dobrą Dietą i pozwólcie się przenieść na rajskie plaże, do zabytkowych metropolii czy malowniczych uliczek najbardziej znanych miast.

2017-11-09