DOBRĄ DIETĘ POLECA EWA „TYGRYSICA” PIĄTKOWSKA
MISTRZYNI ŚWIATA W BOKSIE

EWA PIĄTKOWSKA – MISTRZYNI ŚWIATA W BOKSIE

Fani boksu zawodowego znają Ją jako dynamiczną, nieustraszoną zawodniczkę, zorientowani w tematyce tego sportu wiedzą, że jest pierwszą polską mistrzynią świata w boksie, walczącą również na galach Polsat Boxing Night, pasjonaci plotek i życia celebrytów wskażą Ją jako polską Halle Berry, natomiast osoby, które kiedykolwiek miały okazję z Nią współpracować stwierdzą, iż jest także przemiłą, profesjonalną i niezwykle taktowną osobą. Mowa o Ewie „Tygrysicy” Piątkowskiej, z którą od pewnego czasu mamy zaszczyt współpracować.

Po tytuł Ewa sięgnęła 17 września 2016 roku, spektakularnie wygrywając z Aleksandrą Magdziak Lopes. To wyczyn godny podziwu, tym bardziej, że „Tygrysica” raczej przypadkowo i dość późno związała się z boksem. Zawodniczka otwarcie opowiada bowiem, że regularnie zaczęła trenować dopiero w wieku dwudziestu dwóch lat, a celem uczęszczania na owe treningi była zwyczajnie chęć zrzucenia kilku zbędnych kilogramów. Z biegiem czasu okazało się jednak, iż Ewa Piątkowska ma prawdziwe serce do walk bokserskich. Udowodniła to debiutując w ringu zawodowym w 2013 roku. Co prawda, nieco wcześniej zrezygnowała z pięściarstwa, próbując swych sił w rugby, jednak decyzja o powrocie do boksu okazała się niezwykle trafiona.

Ewa Piątkowska rozpoczęła współpracę z Dobra Dietą w styczniu 2016 roku. Podczas wielu udzielanych od tamtego czasu wywiadów „Tygrysica” wspominała, że nasze posiłki dietetyczne pozytywnie wpływają nie tylko na Jej postępy na treningach, ale także na Nią samą – Jej samopoczucie, energię. Mistrzyni świata gorąco poleca nasze usługi także na swoim facebookowym fanpage’u. Na ostatnich galach bokserskich w Tarnowie i Gdańsku Ewa okazała się bezkonkurencyjna pokonując swoje rywalki w doskonałym stylu. Baczni obserwatorzy starcia zapewne zauważyli logotyp naszej marki na stroju mistrzyni. Ewie Piątkowskiej dziękujemy za możliwość wspaniałej współpracy, a wszystkich czytelników artykułu zachęcamy do kibicowania „Tygrysicy” oraz do zaglądania na naszego facebookowego fanpage’a, gdzie czeka jeszcze więcej informacji na temat polskiej mistrzyni Europy w boksie.

2016-09-19