ZAUFAŁA NAM IZABELA BADUREK – MISTRZYNI MMA

Izabela Badurek

Mistrzyni Mieszanych Sztuk Walki, posiadaczka brązowego pasa w Judo i Kudo, mistrzyni Polski Brazylijskiego Jiu-Jitsu, medalistka Mistrzostw Polski w zapasach – to tylko kilka tytułów, które ma na swym koncie Izabela Badurek. Ta waleczna zawodniczka już od szóstego roku życia jest silnie związana ze sportem. Z dumą przyznajemy, że jakiś czas temu stała się również fanką naszych posiłków dietetycznych.

Nie ulega wątpliwości, że Izabela Badurek należy do grupy czołowych zawodniczek polskiego MMA. Świadczy o tym choćby fakt, iż w swojej karierze miała już okazję walczyć dla najlepszej Federacji MMA na świecie - UFC. Mimo młodego wieku Izabela jest niezwykle świadoma swoich osiągnięć i mocno koncentruje się na treningach. Decyzję o zmianie diety podjęła jakiś czas temu, a swym zaufaniem obdarzyła właśnie naszą firmę. Przez kilka miesięcy mieliśmy przyjemność współpracować z tą niezwykle ambitną i utalentowaną zawodniczką, która wprost przyznała, że odczuwała wiele korzyści ze stosowania naszej diety.

Jak sama stwierdziła, rozmawiając z redaktorem portalu Ringpolska.pl, dzięki posiłkom dietetycznym Dobrej Diety na dobre opuściły ją humory i ciągłe rozdrażnienie. Ponadto zawodniczka zauważyła, iż jej organizm znacznie szybciej się regenerował, pomimo ustalonej, dość niskiej kaloryczności. Niezwykle ważne było bowiem, aby Izabela utrzymywała stałą wagę oraz ściśle przestrzegała diety, bowiem na co dzień rywalizowała w kategorii muszej.

Izabela Badurek przyznała, że decydując się na catering dietetyczny nie spodziewała się tak urozmaiconego smaku potraw, pochodzących z wielu różnych kuchni świata, niezwykle atrakcyjnego sposobu ich podawania oraz niesamowitej wygodny i oszczędności czasu. Swoim zadowoleniem ze współpracy i opiniami na temat otrzymywanych posiłków dietetycznych dzieliła się na facebookowym fanpage’u, na który oczywiście serdecznie wszystkich zapraszamy.


2016-03-21