NASZE POSIŁKI DIETETYCZNE TESTUJĄ BLOGERZY
POZNAJ ICH OPINIĘ NA NASZ TEMAT

Blogerzy testują nasze posiłki

Blogerzy i blogerki to w obecnych czasach już nie tylko autorzy własnych internetowych pamiętników, opowiadający o swojej codzienności nieco szerszej grupie odbiorców, niż wyłącznie ich najbliżsi. Dzisiejsi blogerzy to doskonali dziennikarze, pisarze, doradcy, testerzy oraz eksperci w swej dziedzinie, dzielący się interesującymi spostrzeżeniami nie tylko w jej zakresie. Nic zatem dziwnego, że blogi cieszą się ogromnym powodzeniem. Posiłki dietetyczne Dobrej Diety także zostały poddane testom blogerów, a nasze usługi opisane na ich stronach internetowych. Sprawdź jaką sformułowali opinię na temat marki.

Blogerzy, którzy testowali nasze diety to autorka bloga „I can be fit” Dominika Leszczyńska oraz publikujący na „Personalni Blog” Tomasz Pakuła. Nie trudno odgadnąć jakiej tematyce się poświęcili – oboje promują sport, zdrowy styl życia, dbanie zarówno o swoje ciało, jak i o dietę. Dla swych czytelników od dawna przemierzają rynek produktów i usług ściśle związanych z aktywnością fizyczną oraz zdrowiem, w poszukiwaniu nowych lub niezwykle ciekawych rozwiązań. Nie dziwi zatem fakt, że oboje zainteresowali się cateringiem dietetycznym.

Pierwszy był Tomasz Pakuła, któremu posiłki dietetyczne Dobrej Diety tak bardzo przypadły do gustu, że na Jego blogu znaleźć można już dwie rekomendacje naszego cateringu (ocenione zostały Program redukcja oraz Program standardowy) – obie jak najbardziej pozytywne. Główne, wymieniane przez autora „Personalni Blog” korzyści z diety pudełkowej to oszczędność czasu, wygoda, sprawność dostaw, różnorodność posiłków dietetycznych, a także doskonały smak. Oba teksty Tomasza Pakuły dostępne są w spisie jego artykułów na PersonalniBlog.pl.

Dominika Leszczyńska, która słynie ze swej pasji do regularnego uprawiania sportu, testowała Program dla sportowca w dwóch wariantach kalorycznych: 2100 kcal oraz 2500 kcal. Jak sama podkreśla, zdecydowanie bardziej korzystnym dla Niej rozwiązaniem okazał się wybór kaloryczności 2500 kcal. Wówczas nie odczuwała głodu, a jej pozostający w ciągłym ruchu organizm przyswajał odpowiednią do budowania masy mięśniowej ilość makroskładników. Dominika także opublikowała na blogu pozytywną opinię na temat Dobrej Diety, jako główne plusy wskazując różnorodne dania, obecność zdrowych słodkości w diecie, wygodę oraz dobór ciekawych składników. Autorka „I can be fit” poleca catering dietetyczny nie tylko sportowcom, ale także każdemu, kto chce prowadzić zdrowy i obfitujący w odpowiednio zbilansowane posiłki tryb życia.

2016-04-16