RUNGURU TWÓJ OSOBISTY TRENER BIEGOWY

RunGuru Wirtualny Trener Biegowy

Trening biegowy to forma aktywności fizycznej, na którą decyduje się coraz więcej z nas. Często jednak owa decyzja okazuje się zbyt pochopna, kiedy to już po kilkunastu minutach czujemy, że przeceniliśmy swoje możliwości, złapaliśmy zadyszkę lub co gorsza bolą nas kolana. Jakby tego było mało, rano obudziliśmy się z bólem w każdym z możliwych na ciele miejsc. Co należy zrobić, aby w takiej sytuacji nie zniechęcić się do biegania? Zaufać RunGuru.

RunGuru to aplikacja mobilna, występująca w roli personalnego trenera biegowego. Odpowiednio zaprojektowany algorytm dba o to, aby użytkownik efektywnie, bez zniechęcenia, a przede wszystkim według odpowiednio wygenerowanego przez program planu treningowego, dążył do wyznaczonego celu. Aplikacja bierze pod uwagę nie tylko potrzeby biegacza, ale także jego możliwości, zarówno fizyczne, jak i czasowe, dostrzegając przy tym wszelkie postępy biegowe, a nawet samopoczucie.

RunGuru przeznaczona jest dla każdego miłośnika biegania – amatora, profesjonalnego biegacza, osoby dopiero rozpoczynającej przygodę ze sportem, dla przygotowującego się do maratonu długodystansowca oraz dla kogoś, kto po prostu chciałby zacząć biegać regularnie, np. ze swoim psem. Pamiętaj, że zawsze warto zaczerpnąć rady profesjonalisty. Twój osobisty trener biegowy będzie na Ciebie czekał w Twoim smartfonie. Już teraz możesz zarejestrować się w serwisie RunGuru za pośrednictwem formularza, który znajduje się również na naszej stronie internetowa. Więcej szczegółów czeka na Ciebie na runguru.pl oraz na facebookowym fanpage’u aplikacji.

2015-10-14