ZMIENIAJ SWOJE NAWYKI Z
WYZWANIEM TBL I TRENUJEBOLUBIE.PL

TBL zmiana nawyków

Moda na uprawianie sportu i zdrowe odżywianie wciąż się rozwija, co niewątpliwie cieszy, ponieważ zdecydowanie każdy powinien regularnie ćwiczyć zarówno dla zdrowia, jak i lepszego samopoczucia. Warto jednak pamiętać o tym, że nie należy traktować aktywności fizycznej jako czegoś, co za chwilę przeminie. Skutki braku ruchu mogą okazać się bowiem niezwykle dokuczliwe, nawet dla młodych osób. Nieodpowiednia dieta i ciągły stres, które towarzyszą nam w życiu codziennym także robią swoje. Przekonał się już o tym Marcin, redaktor naczelny portalu TrenujeboLubie.pl, który postanowił zmienić swój tryb życia na zdecydowanie zdrowszy, organizując przy tym niezwykle ciekawy projekt.

Marcin to dwudziestoczteroletni dziennikarz żyjący z niesamowitym przyspieszeniem. Eventy sportowe, które z przyczyn zawodowych musi odwiedzać, przeplatają się z wydarzeniami politycznymi, także stanowiącymi obowiązkowe punkty w jego terminarzu. Publikowanie dla portalu TrenujeboLubie.pl to tylko jedno z jego kolejnych zajęć. Wątpliwości nie ulega fakt, iż przed Marcinem rysuje się fantastyczna kariera dziennikarska, jednak brak czasu na przyswajanie odpowiednio zbilansowanych posiłków, ciągły stres i ograniczenie ćwiczeń fizycznych powoli zaczęło już dawać mu się we znaki. Nieustające uczucie zmęczenia, podenerwowanie, kłopoty z żołądkiem to zaledwie początek nieprzyjemności, które regularnie zaczęły dokuczać młodemu dziennikarzowi.

Marcin postanowił zatem zmienić swoje nawyki. Podjął decyzję o wprowadzeniu aktywności fizycznej i zdrowszej diety do swej codzienności. Początki okazały się oczywiście trudne lecz i na to Marcin znalazł rozwiązanie. Stworzył projekt sygnowany znakiem TrenujeboLubie.pl - portalu który przecież głośno zachęca wszystkich do uprawiania sportu, promując przy tym sieć siłowni na świeżym powietrzu, budowanych w ramach swojego konceptu. Przedsięwzięcie Marcina nosi zatem nazwę Wyzwanie TBL, a przyrównać je można do pełnego zwierzeń pamiętnika osoby, która rozpoczyna walkę o zdrowszy styl życia.

Dziennikarz organizuje dla siebie treningi z autorytetami w wielu przeróżnych dyscyplinach sportu. Poznaje coraz to nowsze formy aktywności fizycznej i w końcu zdrowo się odżywia, dzięki naszym posiłkom dietetycznym.

Trzymamy mocno kciuki za Marcina, a wszystkich tych, którzy także znajdują się na początku tej trudnej drogi do zdrowego trybu życia, zapraszamy na fanpage Wyzwania TBL oraz na stronę internetową TrenujeboLubie.pl.


2015-12-07