Program standardowy

program_standardowy

ZDROWY STYL ŻYCIA? TO BRZMI PYSZNIE!

Dostępne kaloryczności program standardowy: 1000, 1300, 1500, 1800, 2100, 2500, 3000

Program standardowy jest zbilansowany pod czujnym okiem naszego dietetyka, tak aby dostarczyć odpowiednią ilość węglowodanów i białka, zapewniając przy tym właściwą proporcję białka zwierzęcego do roślinnego, prawidłową ilość i strukturę tłuszczu oraz optymalną ilość witamin, składników mineralnych i błonnika.

Dzięki tej diecie utrzymasz pożądaną wagę, zyskasz energię, poprawisz wygląd skóry, włosów i paznokci oraz zwiększysz odporność swojego organizmu. Program standardowy jest idealną propozycją dla osób, które chciałyby zacząć zdrowo się odżywiać, a nie mają czasu na przygotowywanie pięciu pełnowartościowych posiłków dziennie.

Dobór kaloryczności diety zależy od wielu czynników, takich jak płeć, wzrost, waga i aktywność fizyczna. W celu wybrania odpowiedniego dla siebie wariantu diety skorzystaj z naszego kalkulatora lub skonsultuj się z naszym dietetykiem.

Zamów

787-224-334

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub choćby najdrobniejszych problemów z dostawą bez wahania skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci czekają na Twój telefon!